FUAR CATERİNG

Katıldığınız fuarlarda ve lansmanlarınızda konuklarınıza leziz ve seçkin menülerden oluşan ikramlıklar sunabilirsiniz. İhtiyaca yönelik menü alternatiflerimiz ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Coffee break, öğle yemeği, sıcak ve soğuk ordövr tabağı ve kokteyl menülerimiz de catering hizmetlerimize dahildir. Hafızalarda yer edecek lezzetlerle konuklarınızı memnun etmek için catering hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

 

FUAR HOSTESİ

Fuar hostesliği alanında tecrübe sahibi olan, uzman kadromuz ile fuar hostes hizmetleri sunuyoruz. Fuar hostesi kadromuzun tamamı fuar tanıtımları ve etkin iletişim konularında eğitimlidir. Müşterilerinize ürün ve hizmet tanıtımı yapabilecek ve müşterilerinizden gelen soruları güler yüzle yanıtlayabilecek, profesyonel bir hostes kadromuz bulunmaktadır. Fuar hostesi ve stand hostesi ihtiyaçlarınızı firmamız aracılığı ile karşılayabilirsiniz.

Markanızın prestijine uygun bir şekilde tanıtımınızı gerçekleştirebilecek fuar ve stand hosteslerimizin tamamı prezantebl olma beklentisini de maksimum seviyede karşılamaktadır. İtina ile oluşturduğumuz fuar hostesi kadromuz, standınıza gelen konuklarınızı güler yüzle karşılama ve yönlendirme konularında uzmanlaşmıştır.

Sizden gelecek olan brief doğrultusunda konuklarınıza ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi hosteslerimiz tarafından iletilmektedir. Etkin iletişim becerisini ön planda tutarak verdiğimiz eğitimin neticesi olarak briefinize birebir uygun bir tanıtım çalışması, kadromuz tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda yiyecek ve içecek servisi yapması için de uzman hostes kadromuzdan faydalanabilirsiniz. Her türlü servis konusunda eğitimli olan personelimiz, fuar ya da etkinlik boyunca konuklarınıza güler yüzlü bir hizmet sunacaktır.

Fuar ve tanıtım organizasyonlarında ilk izlenim son derece önemlidir. Bu nedenle markanızın prestijin uygun bir izlenim bırakabilmek için, profesyonel fuar hosteslerine gereksinim duyabilirsiniz. İşte bu noktada çözüm ortağınız olarak devreye giriyor ve hem markanıza hem de tanıtımı yapılacak ürün ve hizmete en uygun hosteslerimizi görevlendiriyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.